De muziekzoeker | AP School Of Arts Skip to main content
  • Home
  • Node
  • De muziekzoeker

De muziekzoeker

Jolien Van De Sande, alumnus Muziek Klassiek en SLO Muziek, en Sandra Vives Caudeli, studente Educatieve Master Muziek, geven beiden initiatie in de academie en wonen onder één dak. Om ook in tijden van lockdown de 'goesting' voor muziek blijvend aan te wakkeren, maakten ze een reeks filmpjes voor 'hun' en andere muziekliefhebbers (6-8 jaar).

"Omdat de focus van het lesgeven in tijden van social distancing vooral op 'essentie' en analytische intelligentie ligt, vinden we het belangrijk om onze leerlingen (aanvullend) te blijven stimuleren in hun honger naar experiment, kunstbeleving en bovenal spelplezier. Met de muziekzoeker wilden we een laagdrempelige, leuke format ontwikkelen, waarin we onze leerlingen zelfstandig en op een ontspannende manier aanzetten tot het spelend leren d.m.v. muziek."

Bekijk hier hun filmpjes.