Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Contacteer de Academie

Contacteer de Academie

Algemeen

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen
+32 3 213 71 00
academie@ap.be

Openingsuren studentensecretariaat

Maandag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
Dinsdag 08:30 - 12:00 13:00 - 18:00
Woensdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
Donderdag   13:00 - 16:00
Vrijdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00


De Academie telt momenteel 170 personeelsleden waarvan 104 lesgevend, 63 onderzoekers in en over de kunsten en 14 administratief en coördinerend.

Hieronder vind je onze contactgegevens.

Hoofd Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen Johan Pas johan.pas@ap.be  
Opleidingshoofd Beeldende Kunsten - Toegepaste Kunsten Mariëlla Devos mariella.devos@ap.be  
Opleidingshoofd Beeldende Kunsten - Vrije Kunsten Guy Bovyn guy.bovyn@ap.be  
Opleidingshoofd Educatieve Master Beeldende Kunsten Indra Wolfaert indra.wolfaert@ap.be +32 3 213 71 5(0)(1)
Kwaliteitscultuur Eva Marrannes eva.marrannes@ap.be  
       
COMMUNICATIE, PRODUCTIE & PR      
Adviseur externe projecten, productie en PR Gabina De Paepe gabina.depaepe@ap.be +32 3 213 71 11
Pers & Communicatie Mia Prce mia.prce@ap.be +32 3 213 71 18
Coördinator projecten en tentoonstellingen Els Van den Eynden els.vandeneynden@ap.be +32 3 213 71 10
Productie tentoonstellingen en events Kitty Vancouillie kitty.vancouillie@ap.be +32 3 213 71 27
Adviseur Communicatie Schools of Arts Barbara Voets barbara.voets@ap.be +32 486 98 06 98
       
ONDERZOEK EN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING      
Diensthoofd Els De bruyn els.debruyn@ap.be +32 3 213 71 20
Stafmedewerker Leen Hammenecker leen.hammenecker@ap.be +32 3 213 71 03
Stafmedewerker Onderzoekscommunicatie Lotte De Voeght lotte.devoeght@ap.be +32 3 213 71 17
Stafmedewerker Onderzoeksoutput Ann Daemen ann.daemen@ap.be  
Stafmedewerker Track Report Stefan Vanthuyne stefan.vanthuyne@ap.be  
       
ONDERWIJS- EN STUDENTENADMINISTRATIE      
Diensthoofd Adina Balog adina.balog@ap.be +32 3 213 71 52
Studentenadministratie algemeen Zora Hlaloum
Dieter De Wilde
studadmin.ka@ap.be
+32 3 213 71 00
Studentenadministratie Mode Karine Rotsaert karine.rotsaert@ap.be +32 470 20 23 53
Studieloopbaanbegeleiding Sofie Hiels sofie.hiels@ap.be +32 3 213 71 05
Studietrajectbegeleiding
Beeldende Kunsten
- Mode, Juweelontwerp en Edelsmeedkunst, Theaterkostuum
- Grafisch Ontwerp
- Fotografie, Beeldhouwkunst, Schilderkunst, InSitu3, Vrije Grafiek
Educatieve Master in de Beeldende Kunsten


Dani Magnus
Sofie Hiels
Dieter De Wilde
Indra Wolfaert


dani.magnus@ap.be
sofie.hiels@ap.be
dieter.dewilde@ap.be

indra.wolfaert@ap.be


+32 3 213 71 06
+32 3 213 71 05
+32 3 213 71 02
+32 3 213 71 5(0)(1)
Ombuds Dani Magnus dani.magnus@ap.be +32 3 213 71 06
       
ADMINISTRATIE EN ORGANISATIE      
Diensthoofd Adina Balog adina.balog@ap.be +32 3 213 71 52
Financiën Rita Moonen
Alexander Lambrechtsen
financien.ka@ap.be +32 3 213 71 04
Personeel Leslie Luypaert infopersoneel.ka@ap.be +32 3 213 71 33
       
INTERNATIONALISERING      
Algemeen Faby Van Grimberge faby.vangrimberge@ap.be +32 3 213 71 07
Coördinator internationalisering Eric Ubben eric.ubben@ap.be  
       
BIBLIOTHEEK      
Collectie, leeszaal, uitleningen Ine Boogmans ine.boogmans@ap.be +32 3 213 71 08

 

  • Onze campussen

    De Koninklijke Academie voor Schone Kunsten heeft vier campussen. Afhankelijk van je afstudeerrichting en optie, zal je je theorie- en praktijklessen volgen op een van de volgende campussen:

    Campus Mutsaard

    Afstudeerrichtingen en opties: Beeldhouwkunst, Fotografie, Juweelontwerp, Schilderkunst, Theaterkostuum, Vrije Grafiek + Theorielokalen + Onthaal en Studentensecretariaat
    Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen
    +32 3 213 71 00
    academie@ap.be

    Openingsuren onthaal en studentensecretariaat

    Maandag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
    Dinsdag 08:30 - 12:00 13:00 - 18:00
    Woensdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00
    Donderdag   13:00 - 16:00
    Vrijdag 08:30 - 12:00 13:00 - 14:00

     

    Campus Dambruggestraat

     

    Afstudeerrichtingen en opties: InSitu3
    Dambruggestraat 342, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Dambruggestraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.

    Campus Keizerstraat

    Afstudeerrichtingen en opties: Grafisch Ontwerp + theorielokalen
    Keizerstraat 14, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Keizerstraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.

    Campus Zuid

    Afstudeerrichtingen en opties: Mode
    Coquilhatstraat 16, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 470 20 23 53
    Campus Zuid is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.