Organisatie Conservatorium | AP School Of Arts Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijk Conservatorium Antwerpen
  • Index
  • Organisatie

Organisatie

OPENINGSUREN

Conservatorium

  • Maandag: 08:00 - 20:00
  • Dinsdag: 08:00 - 20:00
  • Woensdag: 08:00 - 20:00
  • Donderdag: 08:00 - 20:00
  • Vrijdag: 08:00 - 18:00
  • Zaterdag: gesloten
  • Zondag: gesloten

Student Center

  • Maandag: 09.00 - 12.00 & 13.00 - 16.00
  • Dinsdag: 09.00 - 12.00 & 13.00 - 16.00
  • Woensdag: enkel telefonisch bereikbaar op +32 3 220 56 90
  • Donderdag: 09.00 - 12.00 & 13.00 - 16.00
  • Vrijdag: enkel telefonische bereikbaar op +32 3 220 56 90

Bibliotheek

Leeszaal

maandag tot vrijdag: 10u tot 17u

Uitleendienst

Maandag tot vrijdag: 10.00 - 12.30 & 13.00 - 16.00

CONTACT

Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
conservatorium@ap.be
+32 3 244 18 00

Onthaal

Manu Mores, Kamiel Thys en Elien Van Steenlandt
onthaal.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 00

Student Center

studentenadministratie@ap.be
+ 32 3 244 18 03

Opleidingsadministratie

Yannicke Belis
conservatorium@ap.be
+ 32 3 244 18 01

Marie Caeyers
conservatorium@ap.be
+ 32 244 18 02

 

Opleidingen

Opleidingshoofd Muziek Klassiek
Inge Simoens
inge.simoens@ap.be

Opleidingshoofd Jazz
Els Smedts
els.smedts@ap.be

Opleidingshoofd Drama
Clara Van den Broek
clara.vandenbroek@ap.be

Opleidingshoofd Dans
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be

Opleidingshoofd Educatieve master
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be

Artistieke staf Muziek

Els Smedts
els.smedts@ap.be

Justus Grimm
justus.grimm@ap.be

Koen Kessels
koen.kessels@ap.be

Lies Colman
lies.colman@ap.be

Artistieke staf Drama

Sara De Roo (Acteren)
sara.deroo@ap.be

Dries Helsen (Kleinkunst)
andries.helsen@ap.be

Marleen Vertongen (Woordkunst)
marleen.vertongen@ap.be

Artistieke staf Dans

Natalie Gordon (bachelor)
natalie.gordon@ap.be

Nienke Reehorst (bachelor)
nienke.reehorst@ap.be

Renata Lamenza Epifanio (master)
renatalamenza.epifanio@ap.be

Artistieke staf Educatieve opleidingen

Ellen Dierckx (Drama)
ellen.dierckx@ap.be

Natalie Gordon (Dans)
natalie.gordon@ap.be

Magda Thielemans (Dans)
magda.thielemans@ap.be

Lies Colman (Muziek)
lies.colman@ap.be

Administratie en organisatie

Studentenbegeleiding

Petra Van Geel
petra.vangeel@ap.be
+ 32 3 244 18 22

Internationalisering 

Charlotte Saelemakers
international.kca@ap.be 
+ 32 3 244 18 23

Studietrajectbegeleiding

Kwaliteitszorg en onderwijsontwikkeling Schools of Arts

Werner Dua 
werner.dua@ap.be

Marie Caeyers
marie.caeyers@ap.be

Communicatie

Greet Vandenbulcke
greet.vandenbulcke@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Personeelszaken

Jodka Crabbe
jodka.crabbe@ap.be
+ 32 3 244 18 05

Onderzoek en maatschappelijke dienstverlening

Kevin Voets (diensthoofd)
kevin.voets@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Assia Bert (medewerker)
assia.bert@ap.be

Ann Daemen (outputregistratie en productieleider onderzoek)
ann.daemen@ap.be

Lotte De Voeght (onderzoekscommunicatie)
lotte.devoeght@ap.be
 

ICT

Tom Dietvorst en Thomas Leterme
helpdesk.kca@ap.be
+32 3 800 01 77

Bibliotheek

Bibliothecaris

Jan Dewilde
jan.dewilde@ap.be
+ 32 3 244 18 20

Bibliotheekmedewerkers

Carla Belis
Eline Jans
Nicole Verbruggen
Annemie Verheyen
Fran Verstegen

Erfgoedmedewerkers

Lien Alaerts
Hannah Aelvoet

Leeszaal

leeszaal.kca@ap.be
+ 32 3 800 01 70

Uitleendienst

bibliotheek.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 19

Productie

Hoofd Artistieke Planning & Productie

Ilse Muysers
ilse.muysers@ap.be
+32 3 800 01 69 

Productieleider Muziek

Bart Geysels
bart.geysels@ap.be
+32 3 800 01 65

Productieleider Podiumkunsten

Sumalin Gijsbrechts
sumalin.gijsbrechts@ap.be
+ 32 3 800 01 61

Podiumtechniek en scenograaf

Hugo Moens
hugo.moens@ap.be
+ 32 3 800 01 71

Productieassistentie Muziek, orkestregie, montage

Kris Denissen
kris.denissen@ap.be
+ 32 3 800 01 68

Productieassistentie Muziek

Verena Rizzo
verena.rizzo@ap.be

Arne Torfs
arne.torfs@ap.be

Podiumtechniek

Rik Suijs
rik.suijs@ap.be

Martine Thoné
martine.thone@ap.be

Geert Van Impe
geert.vanimpe@ap.be

Jurgen Techel
jurgen.techel@ap.be

Michael Pellis
michael.pellis@ap.be

Beleid

Hoofd School of Arts

Stefaan De Ruyck
stefaan.deruyck@ap.be

Diensthoofd Administratie en organisatie

Nadia Franck
nadia.franck@ap.be

Raad van de School of Arts

  • Voorzitter: Stefaan De Ruyck
  • Secretaris: Nadia Franck
  • Afvaardiging vanuit AP Hogeschool: Elsemieke Scholte, Erwin Scheltjens, Annouk Van Moorsel
  • Afvaardiging vanuit Universiteit Antwerpen: Tim Engels, Georges Goffin, Lin Van Mierlo
  • Afvaardiging vanuit de studenten: Roos Rol, Jasper Charlet

Staf van de School of Arts

  • Voorzitter: Stefaan De Ruyck
  • Leden: Nadia Franck, Inge Simoens, Els Smedts, Ilse Muysers, Clara Van den Broek, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets
TEST CONTACT

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.