Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Contacteer de Academie

Contacteer de Academie

Algemeen

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen
+32 3 213 71 00
academie@ap.be

Openingsuren studentensecretariaat

Maandag 08:45 - 12:00 13:00 - 18:00
Dinsdag 08:45 - 12:00 13:00 - 14:00
Woensdag 08:45 - 12:00 13:00 - 14:00
Donderdag   13:00 - 16:00
Vrijdag 08:45 - 12:00 13:00 - 14:00


De Academie telt momenteel 170 personeelsleden waarvan 104 lesgevend, 63 onderzoekers in en over de kunsten en 14 administratief en coördinerend.

Hieronder vind je onze contactgegevens.

Hoofd Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen Johan Pas johan.pas@ap.be  
Opleidingshoofd Toegepaste Kunsten Mariëlla Devos mariella.devos@ap.be  
Opleidingshoofd Vrije Kunsten Guy Bovyn guy.bovyn@ap.be  
Opleidingshoofd Educatieve Master Beeldende Kunst Indra Wolfaert indra.wolfaert@ap.be +32 3 213 71 5(0)(1)
Kwaliteitscultuur Eva Marrannes eva.marrannes@ap.be  
       
COMMUNICATIE, PRODUCTIE & PR      
Adviseur externe projecten, productie en PR Gabina De Paepe gabina.depaepe@ap.be +32 3 213 71 11
Pers & Communicatie Mia Prce mia.prce@ap.be +32 3 213 71 18
Coördinator projecten en tentoonstellingen Els Van den Eynden els.vandeneynden@ap.be +32 3 213 71 10
Productie tentoonstellingen en events Kitty Vancouillie kitty.vancouillie@ap.be +32 3 213 71 27
Adviseur Communicatie Schools of Arts Barbara Voets barbara.voets@ap.be +32 486 98 06 98
       
ONDERZOEK EN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING      
Diensthoofd Els De bruyn els.debruyn@ap.be +32 3 213 71 20
Stafmedewerker Leen Hammenecker leen.hammenecker@ap.be +32 3 213 71 03
Stafmedewerker Onderzoekscommunicatie Tine Marguillier tine.marguillier@ap.be +32 3 213 71 17
Stafmedewerker Onderzoeksoutput Ann Daemen ann.daemen@ap.be  
Stafmedewerker Track Report Stefan Vanthuyne stefan.vanthuyne@ap.be  
       
ADMINISTRATIE EN ORGANISATIE      
Diensthoofd Adina Balog adina.balog@ap.be +32 3 213 71 52
Studentenadministratie algemeen Sarah Van Borm
Zora Hlaloum
Dieter De Wilde
academie@ap.be +32 3 213 71 00
Studentenadministratie Mode Karine Rotsaert karine.rotsaert@ap.be +32 470 20 23 53
Studieloopbaanbegeleiding Sofie Hiels sofie.hiels@ap.be +32 3 213 71 05
Studietrajectbegeleiding
- Mode, Juweelontwerp en Edelsmeedkunst, Theaterkostuum
- Grafisch Ontwerp
- Fotografie, Beeldhouwkunst, Schilderkunst, InSitu3, Vrije Grafiek

Dani Magnus
Sofie Hiels
Dieter De Wilde

dani.magnus@ap.be
sofie.hiels@ap.be
dieter.dewilde@ap.be

+32 3 213 71 06
+32 3 213 71 05
+32 3 213 71 02
Ombuds Dani Magnus dani.magnus@ap.be +32 3 213 71 06
Financiën Rita Moonen
Alexander Lambrechtsen
financien.ka@ap.be +32 3 213 71 04
Personeel Leslie Luypaert infopersoneel.ka@ap.be +32 3 213 71 33
       
INTERNATIONALISERING      
Algemeen Faby Van Grimberge faby.vangrimberge@ap.be +32 3 213 71 07
Coördinator internationalisering Eric Ubben eric.ubben@ap.be  
       
BIBLIOTHEEK      
Collectie, leeszaal, uitleningen Ine Boogmans ine.boogmans@ap.be +32 3 213 71 08

 

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.