KA - Contact Academie - NL | AP School Of Arts Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Contacteer de Academie

Contacteer de Academie

Algemeen academie@ap.be +32 3 213 71 00  
Studentensecretariaat | Student Center studentenadministratie@ap.be +32 3 220 56 91  
Press Office communicatie.academie@ap.be + 32 3 213 71 18  
Alumni Services alumni.academy@ap.be +32 3 213 71 07  
       
Hoofd 
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
Johan Pas johan.pas@ap.be +32 3 213 71 00
Zakelijk leider Gabina De Paepe gabina.depaepe@ap.be +32 3 213 71 11
       
ONDERWIJS & ONDERZOEK      
Opleidingshoofd Beeldende Kunsten Mariëlla Devos mariella.devos@ap.be +32 3 213 71 00
Hoofd Theorie & Discours Guy Bovyn guy.bovyn@ap.be +32 3 213 71 00
Opleidingshoofd Educatieve Master Indra Wolfaert indra.wolfaert@ap.be +32 3 213 71 50
Diensthoofd Onderzoek Els De bruyn els.debruyn@ap.be +32 3 213 71 20
Kwaliteitscultuur Eva Marrannes eva.marrannes@ap.be +32 3 213 71 00
International office Evie Gryson evie.gryson@ap.be +32 3 213 71 07
Studentenbegeleiding Sofie Hiels sofie.hiels@ap.be +32 3 213 71 05
       
COMMUNICATIE, PRODUCTIE & PR      
Hoofd Pers & Communicatie Mia Prce mia.prce@ap.be +32 3 213 71 18
Onderzoekscommunicatie Lotte De Voeght lotte.devoeght@ap.be +32 3 213 71 17
Projecten en tentoonstellingen Kitty Vancouillie kitty.vancouillie@ap.be +32 3 213 71 27
Projecten en tentoonstellingen Martine Vereecken martine.vereecken@ap.be  
       
ADMINISTRATIE      
Studentensecretariaat Student Center studentenadministratie@ap.be +32 3 220 56 91
Studentensecretariaat Mode Karine Rotsaert karine.rotsaert@ap.be +32 470 202 353
       
BIBLIOTHEEK      
Collectie, leeszaal, uitleningen Ine Boogmans ine.boogmans@ap.be +32 3 213 71 08

 

  • Onze campussen & openingsuren

    De Koninklijke Academie voor Schone Kunsten heeft vier campussen. Afhankelijk van je afstudeerrichting en optie, zal je je theorie- en praktijklessen volgen op een van de volgende campussen:

    Campus Mutsaard

    Mutsaardstraat 31, 2000 Antwerpen

    Algemeen onthaal & Student Center
    Beeldhouwkunst, Fotografie, Juweelontwerp, Schilderkunst, Theaterkostuum, Vrije Grafiek

    Openingsuren onthaal Academie                                                        

    +32 3 213 71 00
    academie@ap.be

    Maandag   13:00 - 16:00
    Dinsdag   13:00 - 16:00
    Woensdag 09:00 - 12:00  
    Donderdag   13:00 - 16:00
    Vrijdag 09:00 - 12:00  

     

    Openingsuren Student Center

    +32 3 220 56 91
    studentenadministratie@ap.be

    Maandag 09:00 - 12:00 13:00 - 16:00
    Dinsdag 09:00 - 12:00 13:00 - 16:00
    Woensdag GESLOTEN GESLOTEN
    Donderdag 09:00 - 12:00 13:00 - 16:00
    Vrijdag GESLOTEN GESLOTEN

     

    Campus Dambruggestraat

    InSitu3
    Dambruggestraat 342, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Dambruggestraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.


    Campus Keizerstraat

    - Grafisch Ontwerp
    Keizerstraat 14, 2000 Antwerpen
    academie@ap.be
    +32 3 213 71 00
    Campus Keizerstraat is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.


    Campus Mode

    Nationalestraat 28, 2000 Antwerpen
    karine.rotsaert@ap.be
    +32 470 20 23 53
    Campus Mode is enkel een leslocatie, en heeft geen onthaal. Gelieve je daarvoor te wenden tot campus Mutsaard.