Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Contacteer de Academie

Contacteer de Academie

De Academie telt momenteel 170 personeelsleden waarvan 104 lesgevend, 63 belast met onderzoeksactiviteiten en 14 administratief en coördinerend. Hieronder vind je onze contactgegevens.
 

Studentensecretariaat

Mutsaardstraat 31
2000 Antwerpen
+32 3 213 71 00
academie@ap.be

Zomerregeling

Van 02/07/2018 t/m 20/07/2018 is het studentensecretariaat enkel geopend van 08:30 tot 12:00.
Van 21/07/2018 t/m 12/08/2018 is het secretariaat gesloten.

Normale openingsuren

Maandag 08:30 - 12:00
13:00 - 18:30 
Dinsdag    08:30 - 12:00
13:00 - 14:00 
Woensdag 08:30 - 12:00
13:00 - 14:00 
Donderdag 08:30 - 12:00
13:00 - 14:00 
Vrijdag 08:30 - 12:00
13:00 - 14:00

 

Strategisch beleid en werking

Hoofd School of Arts
Johan Pas
+32 3 213 71 00 
johan.pas@ap.be

Diensthoofd administratie en organisatie
Vanessa Gelorini
+ 32 3 213 71 52
vanessa.gelorini@ap.be

Opleidingshoofd Beeldende Kunsten
(Grafisch ontwerp, Juweelontwerp, Theaterkostuum, Mode)
Mariella Devos
+32 3 213 71 00
mariella.devos@ap.be

Opleidingshoofd Beeldende Kunsten
(Fotografie, Schilderkunst, Beeldhouwkunst, Vrije grafiek, In Situ)
Guy Bovyn
+32 3 213 71 00
guy.bovyn@ap.be

Opleidingshoofd Specifieke Lerarenopleiding
Indra Wolfaert
+32 3 213 71 50 of 03 213 71 51
indra.wolfaert@ap.be

Coördinator onderzoek in de kunsten
Els De bruyn
+32 3 213 71 20
els.debruyn@ap.be

Directieadviseur
(projecten, productie en P.R.)
Gabina De Paepe
+32 3 213 71 11
gabina.depaepe@ap.be

Coördinator vakgroep Tekenen 
Wouter Steel
wouter.steel@ap.be

Coördinator vakgroep Theorie 
Ria De Boodt
ria.deboodt@ap.be

Kwaliteitsontwikkeling en -evaluatie kunstopleidingen
Sonja Spee
sonja.spee@ap.be
 

Studentenadministratie 

Medewerker domein studentenadministratie
Faby Van Grimberge
+32 3 213 71 07
faby.vangrimberge@ap.be

Administratief medewerker studentenadministratie
Astrid De Belder
+32 3 213 71 00
astrid.debelder@ap.be

Administratief medewerker studentenadministratie
Iris Boen
+32 3 213 71 00
iris.boen@ap.be

Administratief medewerker studentenadministratie (Mode)              
Karine Rotsaert
+32 3 206 08 80
karine.rotsaert@ap.be
 

Studentenbegeleiding

Stafmedewerker onderwijs (studietraject - en studieloopbaanbegeleiding)
Sofie Hiels
+32 3 213 71 05
sofie.hiels@ap.be

Medewerker domein onderwijs (studietrajectbegeleiding en ombudswerking)
Dani Magnus
+32 3 213 71 06
dani.magnus@ap.be
 

Internationalisering

Coördinator internationalisering
Eric Ubben
+32 3 213 71 00
eric.ubben@ap.be
 

Financiën

Administratief medewerker financiën
Rita Moonen
+32 3 213 71 04
rita.moonen@ap.be
 

Personeel

Administratief medewerker personeel
Leslie Luypaert
+32 3 213 71 33
infopersoneel.ka@ap.be
 

ICT

ICT beheerder
Tom Dietvorst
+32 3 213 71 55
helpdesk.ka@ap.be 

ICT helpdesk medewerker
Ben Hertschap
+32 3 213 71 55
helpdesk.ka@ap.be
 

Communicatie, productie en P.R.

Coördinator projecten en tentoonstellingen 
Els Van den Eynden
+32 3 213 71 10
els.vandeneynden@ap.be

Stafmedewerker communicatie 
Gert-Jan Luyckx
+32 3 213 71 18
gert-jan.luyckx@ap.be

Projectmedewerker communicatie en presentatie onderzoek in de kunsten
Tine Marguillier
+32 3 213 71 17
tine.marguillier@ap.be

Adviseur communicatie Schools of Arts
Barbara Voets
+32 486 98 06 98
barbara.voets@ap.be
 

Onderzoek

Coördinator onderzoek in de kunsten
Els De bruyn,
+32 3 213 71 20
els.debruyn@ap.be

Stafmedewerker onderzoek en maatschappelijke dienstverlening 
Leen Hammenecker
+32 3 213 71 03
leen.hammenecker@ap.be 

 

Bibliotheek

Bibliothecaris 
Ine Boogmans
+32 3 213 71 08
ine.boogmans@ap.be

Webform