Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijk Conservatorium Antwerpen
  • Organisatie

Organisatie

OPENINGSUREN

Conservatorium

Maandag: 08:00 - 20:00
Dinsdag: 08:00 - 20:00
Woensdag: 08:00 - 20:00
Donderdag: 08:00 - 20:00
Vrijdag: 08:00 - 18:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

Bibliotheek

Leeszaal

maandag tot vrijdag: 10u tot 17u

Uitleendienst:

maandag tot vrijdag: 10u tot 12u30 en 13u tot 16u

CONTACT

Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
conservatorium@ap.be
+32 3 244 18 00

Onthaal

Rebecca Rosseel en Manu Mores
onthaal.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 00

Studentenadministratie

Yannicke Belis (Muziek)
conservatorium@ap.be
+ 32 3 244 18 01

Michel Labruyère (Dans, Drama en Educatieve master Muziek en Podiumkunsten)
conservatorium@ap.be
+ 32 3 244 18 03

Birgit Soil (teamcoördinator studentenadministratie)
birgit.soil@ap.be
+ 32 3 244 18 04
+32 3 244 18 23

Opleidingen

Opleidingshoofd Muziek - klassiek
Inge Simoens
inge.simoens@ap.be
+ 32 3 244 18 15

Opleidingshoofd Jazz/lichte muziek
Els Smedts
els.smedts@ap.be
+32 3 244 18 09

Opleidingshoofd Drama
Clara Van den Broek
clara.vandenbroek@ap.be

Opleidingshoofd Dans
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Opleidingshoofd Educatieve master Muziek & Podiumkunsten
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Artistieke directie Muziek
Alain Craens
alain.craens@ap.be

Justus Grimm
justus.grimm@ap.be

Koen Kessels
koen.kessels@ap.be

Artistieke directie Drama
Sara De Roo (Acteren)
sara.deroo@ap.be
+32 3 244 18 28

Patricia Beijssens (Kleinkunst)
patricia.beijsens@ap.be
+32 3 800 01 62

Marleen Vertongen (Woordkunst)
marleen.vertongen@ap.be
+32 3 800 01 63

Artistieke directie Dans
Natalie Gordon (bachelor Dans)
natalie.gordon@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Nienke Reehorst (bachelor Dans)
nienke.reehorst@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Martin Nachbar (master Dans)
m.nachbar@berlin.de

Artistieke directie Educatieve opleidingen
Ellen Dierckx (Drama)
ellen.dierckx@ap.be
+ 32 3 244 18 14

Natalie Gordon (Dans)
natalie.gordon@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Lies Colman (Muziek)
lies.colman@ap.be
+ 32 3 244 18 17

Administratie en organisatie

Studentenbegeleiding
Magda Thielemans
magda.thielemans@ap.be
+ 32 3 244 18 22

Internationalisering
Charlotte Saelemakers
international.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 23

Studietrajectbegeleiding Muziek
Charlotte Saelemakers
charlotte.saelemakers@ap.be

Kwaliteitszorg en onderwijsontwikkeling Schools of Arts
Eva Marrannes (coördinator)
eva.marrannes@ap.be

Marie Caeyers (medewerker)
marie.caeyers@ap.be

Communicatie
Barbara Voets (coördinator)
barbara.voets@ap.be

Sien Pinxteren (medewerker)
sien.pinxteren@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Liese Stuer (medewerker)
liese.stuer@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Financiën
Ellen Lafaut
ellen.lafaut@ap.be
+ 32 3 244 18 11

Personeelszaken
Jodka Crabbe
jodka.crabbe@ap.be
+ 32 3 244 18 05

 

Onderzoek en maatschappelijke dienstverlening

Kevin Voets (coördinator)
kevin.voets@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Arne Herman (medewerker)
arne.herman@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Lotte De Voeght (medewerker onderzoekscommunicatie)
lotte.devoeght@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Ann Daemen (medewerker outputregistratie en onderzoeksproductie)
ann.daemen@ap.be

                                                                                                                     

ICT

Tom Dietvorst en Thomas Leterme
helpdesk.kca@ap.be
+32 3 800 01 77

Bibliotheek

Bibliothecaris
Jan Dewilde
jan.dewilde@ap.be
+ 32 3 244 18 20

Bibliotheekmedewerkers
Carla Belis
Kim De Brabander
Nicole Verbruggen
Annemie Verheyen
Myriam Voet
Elien Van Steenlandt

Erfgoedmedewerkers
Lien Alaerts
Hannah Aelvoet
Kim De Brabander

Leeszaal
leeszaal.kca@ap.be
+ 32 3 800 01 70

Uitleendienst
bibliotheek.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 19

Productie

Hoofd Artistieke Planning & Productie
Ilse Muysers
ilse.muysers@ap.be
+32 3 800 01 69 

Productieleider Muziek
Ann Lommelen
ann.lommelen@ap.be
+ 32 3 244 18 06

Productieleider Podiumkunsten
Sumalin Gijsbrechts
sumalin.gijsbrechts@ap.be
+ 32 3 800 01 61

Podiumtechniek en scenograaf
Hugo Moens
hugo.moens@ap.be
+ 32 3 800 01 71

Productieassistentie en masterclasses
Bart Geysels
bart.geysels@ap.be
+32 3 800 01 65

Productieassistentie Muziek, orkestregie, montage
Kris Denissen
kris.denissen@ap.be
+ 32 3 800 01 68

Rik Suijs
rik.suijs@ap.be

Martine Thoné
martine.thone@ap.be

Geert Van Impe
geert.vanimpe@ap.be

Beleid

Hoofd School of Arts
Stefaan De Ruyck
stefaan.deruyck@ap.be
+32 3 244 18 05

Diensthoofd Administratie en organisatie
Nadia Franck
nadia.franck@ap.be
+ 32 3 800 01 75

Raad van de School of Arts
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Secretaris: Nadia Franck
Afvaardiging vanuit AP Hogeschool: Elsemieke Scholte, Erwin Scheltjens, Annouk Van Moorsel
Afvaardiging vanuit Universiteit Antwerpen: Tim Engels, Georges Goffin, Danielle Dierickx
Afvaardiging vanuit de studenten: N.N.

Staf van de School of Arts
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Leden: Nadia Franck, Inge Simoens, Els Smedts, Ilse Muysers, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets

Artistieke Staf Opleiding Dans
Opleidingshoofd: Annouk Van Moorsel
Leden: Nienke Reehorst, Natalie Gordon, Martin Nachbar, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Opleiding Drama
Opleidingshoofd: Clara Van den Broek
Leden: Patricia Beijsens, Sara De Roo, Clara Van den Broek, Marleen Vertongen

Artistieke Staf Muziek
Opleidingshoofd: Inge Simoens en Els Smedts
Leden: Alain Craens, Justus Grimm, Koen Kessels, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Educatieve opleidingen Dans, Drama en Muziek
Voorzitter / opleidingshoofd: Annouk Van Moorsel
Leden: Ellen Dierckx, Lies Colman, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Artistieke stafleden: Alain Craens, Justus Grimm, Koen Kessels, Patricia Beijsens, Sara De Roo, Clara Van den Broek en Marleen Vertongen Nienke Reehorst, Natalie Gordon, Annouk Van Moorsel, Ellen Dierckx, Lies Colman
Stafleden: Inge Simoens, Els Smedts, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets, Ilse Muysers, Nadia Franck

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.