Organisatie Conservatorium | AP School Of Arts Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijk Conservatorium Antwerpen
  • Organisatie

Organisatie

OPENINGSUREN

Conservatorium

Maandag: 08:00 - 20:00
Dinsdag: 08:00 - 20:00
Woensdag: 08:00 - 20:00
Donderdag: 08:00 - 20:00
Vrijdag: 08:00 - 18:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

Bibliotheek

Leeszaal

maandag tot vrijdag: 10u tot 17u

Uitleendienst:

maandag tot vrijdag: 10u tot 12u30 en 13u tot 16u

CONTACT

Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
conservatorium@ap.be
+32 3 244 18 00

Onthaal

Manu Mores, Kamiel Thys en Elien Van Steenlandt
onthaal.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 00

Studentenadministratie

Yannicke Belis (Muziek)
conservatorium@ap.be
+ 32 3 244 18 01

Michel Labruyère (Dans, Drama en Educatieve master)
conservatorium@ap.be
+ 32 3 244 18 03

Marie Caeyers (algemeen)
marie.caeyers@ap.be

Birgit Soil (teamcoördinator studentenadministratie)
birgit.soil@ap.be
+ 32 3 244 18 04

Opleidingen

Opleidingshoofd Muziek - klassiek
Inge Simoens
inge.simoens@ap.be
+ 32 3 244 18 15

Opleidingshoofd Jazz
Els Smedts
els.smedts@ap.be
+32 3 244 18 09

Opleidingshoofd Drama
Clara Van den Broek
clara.vandenbroek@ap.be

Opleidingshoofd Dans
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Opleidingshoofd Educatieve master
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Artistieke staf Muziek
Alain Craens
alain.craens@ap.be

Els Smedts
els.smedts@ap.be

Justus Grimm
justus.grimm@ap.be

Koen Kessels
koen.kessels@ap.be

Lies Colman
lies.colman@ap.be

Artistieke staf Drama
Sara De Roo (Acteren)
sara.deroo@ap.be
+32 3 244 18 28

Patricia Beijssens (Kleinkunst)
patricia.beijsens@ap.be
+32 3 800 01 62

Marleen Vertongen (Woordkunst)
marleen.vertongen@ap.be
+32 3 800 01 63

Artistieke staf Dans
Natalie Gordon (bachelor)
natalie.gordon@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Nienke Reehorst (bachelor)
nienke.reehorst@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Renata Lamenza Epifanio (master)
renatalamenza.epifanio@ap.be

Artistieke staf Educatieve opleidingen
Ellen Dierckx (Drama)
ellen.dierckx@ap.be
+ 32 3 244 18 14

Natalie Gordon (Dans)
natalie.gordon@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Lies Colman (Muziek)
lies.colman@ap.be
+ 32 3 244 18 17

Administratie en organisatie

Studentenbegeleiding
Magda Thielemans
magda.thielemans@ap.be
+ 32 3 244 18 22

Internationalisering
Charlotte Saelemakers
international.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 23

Digitap en studietrajectbegeleiding Muziek
Charlotte Saelemakers
charlotte.saelemakers@ap.be

Kwaliteitszorg en onderwijsontwikkeling Schools of Arts
Eva Marrannes (kunsten AP Hogeschool)
eva.marrannes@ap.be

Marie Caeyers
marie.caeyers@ap.be

Communicatie
Greet Vandenbulcke (Conservatorium)
greet.vandenbulcke@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Liese Stuer (Conservatorium en studium)
liese.stuer@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Lotte De Voeght (onderzoekscommunicatie)
lotte.devoeght@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Barbara Voets (kunsten AP Hogeschool)
barbara.voets@ap.be

Financiën
Ellen Lafaut
ellen.lafaut@ap.be
+ 32 3 244 18 11

Personeelszaken
Jodka Crabbe
jodka.crabbe@ap.be
+ 32 3 244 18 05

Onderzoek en maatschappelijke dienstverlening

Kevin Voets (diensthoofd)
kevin.voets@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Arne Herman 
arne.herman@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Ann Daemen (outputregistratie en onderzoeksproductie)
ann.daemen@ap.be

ICT

Tom Dietvorst en Thomas Leterme
helpdesk.kca@ap.be
+32 3 800 01 77

Bibliotheek

Bibliothecaris
Jan Dewilde
jan.dewilde@ap.be
+ 32 3 244 18 20

Bibliotheekmedewerkers
Carla Belis
Kim De Brabander
Nicole Verbruggen
Annemie Verheyen
Myriam Voet
Elien Van Steenlandt

Erfgoedmedewerkers
Lien Alaerts
Hannah Aelvoet
Kim De Brabander

Projectmedewerkers
Eline Jans

Leeszaal
leeszaal.kca@ap.be
+ 32 3 800 01 70

Uitleendienst
bibliotheek.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 19

Productie

Hoofd Artistieke Planning & Productie
Ilse Muysers
ilse.muysers@ap.be
+32 3 800 01 69 

Productieleider Muziek
Ann Lommelen
ann.lommelen@ap.be
+ 32 3 244 18 06

Productieleider Podiumkunsten
Sumalin Gijsbrechts
sumalin.gijsbrechts@ap.be
+ 32 3 800 01 61

Podiumtechniek en scenograaf
Hugo Moens
hugo.moens@ap.be
+ 32 3 800 01 71

Productieassistentie en masterclasses
Bart Geysels
bart.geysels@ap.be
+32 3 800 01 65

Productieassistentie Muziek, orkestregie, montage
Kris Denissen
kris.denissen@ap.be
+ 32 3 800 01 68

Rik Suijs
rik.suijs@ap.be

Martine Thoné
martine.thone@ap.be

Geert Van Impe
geert.vanimpe@ap.be

Beleid

Hoofd School of Arts
Stefaan De Ruyck
stefaan.deruyck@ap.be
+32 3 244 18 05

Diensthoofd Administratie en organisatie
Nadia Franck
nadia.franck@ap.be
+ 32 3 800 01 75

Raad van de School of Arts
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Secretaris: Nadia Franck
Afvaardiging vanuit AP Hogeschool: Elsemieke Scholte, Erwin Scheltjens, Annouk Van Moorsel
Afvaardiging vanuit Universiteit Antwerpen: Tim Engels, Georges Goffin, Danielle Dierickx
Afvaardiging vanuit de studenten: Roos Rol, Yune Paepe

Staf van de School of Arts
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Leden: Nadia Franck, Inge Simoens, Els Smedts, Ilse Muysers, Clara Van den Broek, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.