Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijk Conservatorium Antwerpen
  • Organisatie

Organisatie

OPENINGSUREN

CONSERVATORIUM

Tijdens de kerstvakantie is het Conservatorium gesloten.

Maandag: 08:00 - 20:00
Dinsdag: 08:00 - 20:00
Woensdag: 08:00 - 20:00
Donderdag: 08:00 - 20:00
Vrijdag: 08:00 - 18:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

BIBLIOTHEEK

Leeszaal: 

Maandag: 10:00 - 17:00
Dinsdag: 10:00 - 17:00
Woensdag: 10:00 - 17:00
Donderdag: 10:00 - 17:00
Vrijdag: 10:00 - 17:00

Uitleendienst:

Maandag: 10:00 - 12:30, 13:00 - 16:00
Dinsdag: 10:00 - 12:30, 13:00 - 16:00
Woensdag: 10:00 - 12:30, 13:00 - 16:00
Donderdag: 10:00 - 12:30, 13:00 - 16:00
Vrijdag: 10:00 - 12:30, 13:00 - 16:00
Zaterdag: gesloten
Zondag: gesloten

CONTACT

Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
conservatorium@ap.be
+32 3 244 18 00

ORGANISATIE

Het Conservatorium telt momenteel 300 personeelsleden waarvan 216 lesgevend en 33 belast met onderzoeksactiviteiten. Er zijn 32 administratieve en productionele krachten en 19 leidinggevende en coördinerende personeelsleden.

Onthaal

Rebecca Rosseel, Manu Mores, Michel Labruyère
onthaal.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 00

Secretariaat

conservatorium@ap.be

Yannicke Belis (Muziek)
yannicke.belis@ap.be
+ 32 3 244 18 01

Stefanie François (Dans, Drama en Educatieve Opleidingen Dans, Drama en Muziek)
stefanie.francois@ap.be
+ 32 3 244 18 03

Opleidingen

Opleidingshoofd Muziek - klassiek
Inge Simoens
inge.simoens@ap.be
+ 32 3 244 18 15

Opleidingshoofd Jazz/lichte muziek
Els Smedts
els.smedts@ap.be
+32 3 244 18 09

Opleidingshoofd Drama
Stefaan De Ruyck (ad interim)
stefaan.deruyck@ap.be

Opleidingshoofd Dans
Annouk Van Moorsel (ad interim)
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Opleidingshoofd Educatieve opleidingen Dans, Drama en Muziek
Annouk Van Moorsel
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Artistieke verantwoordelijke Muziek
Alain Craens
alain.craens@ap.be

Justus Grimm
justus.grimm@ap.be

Koen Kessels
koen.kessels@ap.be

Artistieke verantwoordelijke Drama
Acteren
Clara Van den Broek
clara.vandenbroek@ap.be
+32 3 244 18 28

Sara De Roo
sara.deroo@ap.be
+32 3 244 18 28

Kleinkunst
Patricia Beijssens
patricia.beijsens@ap.be
+32 3 800 01 62

Woordkunst
Marleen Vertongen
marleen.vertongen@ap.be
+32 3 800 01 63

Artistieke verantwoordelijke Dans
Natalie Gordon
natalie.gordon@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Nienke Reehorst
nienke.reehorst@ap.be
+ 32 3 244 18 29

Artistieke verantwoordelijke Specifieke Lerarenopleidingen 
Ellen Dierckx (Drama)
ellen.dierckx@ap.be
+ 32 3 244 18 14

Annouk Van Moorsel (Dans)
annouk.vanmoorsel@ap.be
+ 32 3 244 18 16

Lies Colman (Muziek)
lies.colman@ap.be
+ 32 3 244 18 17

Administratie en organisatie

Studentenadministratie
Birgit Soil
birgit.soil@ap.be
+ 32 3 244 18 04

Studentenbegeleiding
Magda Thielemans
magda.thielemans@ap.be
+ 32 3 244 18 22

Trajectbegeleiding Muziek
Charlotte Saelemakers
charlotte.saelemakers@ap.be
+32 3 244 18 23

Kwaliteitszorg
Marie Caeyers
marie.caeyers@ap.be

Kwaliteitszorg Schools of Arts
Eva Marrannes 
eva.marrannes@ap.be

Coördinator Onderzoek
Kevin Voets
kevin.voets@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Assistent: Julie De Smedt
julie.desmedt@ap.be
+ 32 3 244 18 27

Internationalisering
Charlotte Saelemakers
international.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 23

Communicatie 
Sien Pinxteren (algemene communicatie)
sien.pinxteren@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Liese Stuer (algemene communicatie)
liese.stuer@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Tine Marguillier (onderzoek in de kunsten)
tine.marguillier@ap.be
+ 32 3 244 18 10

Barbara Voets (communicatie Schools of Arts)
barbara.voets@ap.be

Financiën
Leen Van der Poorten
leen.vanderpoorten@ap.be
+ 32 3 244 18 11

Personeelszaken
Jodka Crabbe
jodka.crabbe@ap.be
+ 32 3 244 18 05

Bibliotheek

Bibliothecaris
Jan Dewilde
jan.dewilde@ap.be
+ 32 3 244 18 20

Bibliotheekmedewerkers
Carla Belis
Kim De Brabander
Nicole Verbruggen
Annemie Verheyen
Myriam Voet
Elien Van Steenlandt

Erfgoedmedewerkers
Lien Alaerts
Hannah Aelvoet
Kim De Brabander

Projectmedewerkers
Eline Jans

Leeszaal
leeszaal.kca@ap.be
+ 32 3 800 01 70

Uitleendienst
bibliotheek.kca@ap.be
+ 32 3 244 18 19

Productie

Hoofd Artistieke Planning & Productie
Ilse Muysers
ilse.muysers@ap.be
+32 3 800 01 69 

Productieleider Muziek
Ann Lommelen
ann.lommelen@ap.be
+ 32 3 244 18 06

Productieleider Podiumkunsten
Sumalin Gijsbrechts
sumalin.gijsbrechts@ap.be
+ 32 3 800 01 61

Podiumtechniek en scenograaf
Hugo Moens
hugo.moens@ap.be
+ 32 3 800 01 71

Productieassistentie en masterclasses
Bart Geysels
bart.geysels@ap.be
+32 3 800 01 65

Productieassistentie Muziek, orkestregie, montage
Kris Denissen
kris.denissen@ap.be
+ 32 3 800 01 68

Rik Suijs
rik.suijs@ap.be

Martine Thoné
martine.thone@ap.be

Geert Van Impe
geert.vanimpe@ap.be

ICT

Tom Dietvorst en Robrecht Leus
helpdesk.kca@ap.be
+32 3 800 01 77

Beleid

Hoofd School of Arts
Stefaan De Ruyck
stefaan.deruyck@ap.be
+32 3 244 18 05

Diensthoofd Administratie en organisatie
Nadia Franck
nadia.franck@ap.be
+ 32 3 800 01 75

Raad van de School of Arts
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Secretaris: Nadia Franck
Afvaardiging vanuit AP Hogeschool: Elsemieke Scholte, Erwin Scheltjens, Annouk Van Moorsel
Afvaardiging vanuit Universiteit Antwerpen: Tim Engels, Georges Goffin, Danielle Dierickx
Afvaardiging vanuit de studenten: N.N.

Staf van de School of Arts
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Leden: Nadia Franck, Inge Simoens, Els Smedts, Ilse Muysers, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets

Artistieke Staf Opleiding Dans
Opleidingshoofd: Annouk Van Moorsel (ad interim)
Leden: Nienke Reehorst, Natalie Gordon, Martin Nachbar, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Opleiding Drama
Opleidingshoofd: Stefaan De Ruyck (ad interim)
Leden: Patricia Beijsens, Sara De Roo, Clara Van den Broek, Marleen Vertongen

Artistieke Staf Muziek
Opleidingshoofd: Inge Simoens en Els Smedts
Leden: Alain Craens, Justus Grimm, Koen Kessels, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Educatieve opleidingen Dans, Drama en Muziek
Voorzitter / opleidingshoofd: Annouk Van Moorsel
Leden: Ellen Dierckx, Lies Colman, Stefaan De Ruyck

Artistieke Staf Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Voorzitter: Stefaan De Ruyck
Artistieke stafleden: Alain Craens, Justus Grimm, Koen Kessels, Patricia Beijsens, Sara De Roo, Clara Van den Broek en Marleen Vertongen Nienke Reehorst, Natalie Gordon, Annouk Van Moorsel, Ellen Dierckx, Lies Colman
Stafleden: Inge Simoens, Els Smedts, Annouk Van Moorsel, Kevin Voets, Ilse Muysers, Nadia Franck

Heb je een vraag voor ons? Blijf er niet mee zitten.