Overslaan en naar de inhoud gaan
  • Home
  • Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen
  • Medewerkers

Medewerkers

Organisatie Onderzoek Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen en Koninklijk Conservatorium Antwerpen:

Dagelijkse coördinatie

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen      
Diensthoofd Onderzoek en Maatschappelijke Dienstverlening Els De bruyn els.debruyn@ap.be +32 3 213 71 20
Stafmedewerker Onderzoek  Leen Hammenecker leen.hammenecker@ap.be +32 3 213 71 03
Stafmedewerker Onderzoekscommunicatie Lotte De Voeght lotte.devoeght@ap.be +32 3 213 71 17
Stafmedewerker Onderzoeksoutput Ann Daemen ann.daemen@ap.be  
Stafmedewerker Track Report Stefan Vanthuyne stefan.vanthuyne@ap.be  
       
Koninklijk Conservatorium Antwerpen      
Diensthoofd Onderzoek en Maatschappelijke Dienstverlening Kevin Voets kevin.voets@ap.be +32 3 244 18 27 
Stafmedewerker Onderzoek  Arne Herman arne.herman@ap.be +32 3 244 18 27 
Stafmedewerker Onderzoekscommunicatie Lotte De Voeght lotte.devoeght@ap.be +32 3 244 18 27 
Stafmedewerker Onderzoeksoutput en -productie  Ann Daemen ann.daemen@ap.be +32 3 244 18 27 
Hoofdredacteur FORUM+ Nele Wynants nele.wynants@ap.be  

Onderzoeksraad Schools of Arts

Voorzitter: Frank Agsteribbe
Ondervoorzitter: Johan Pas
Leden en plaatsvervangers: Janna Beck Janna, Arthur Cools, Anton Cotteleer, Thomas Crombez, Bert Danckaert, Ria De Boodt, Els De bruyn, Karin De Fleyt, Timmy De Laet, Marlies De Munck, Stefaan De Ruyck, Katrien De Smet, Willem de Wolf, Mariella Devos, Jan Dewilde, Els Dietvorst, Nico Dockx, Bart Eeckhout, Wim Henderickx, Inge Henneman, Steven Humblet, Pauline Lebbe, Bas Rogiers, Eugeen Schreurs, Els Severens, Katharina Smets, Christina Snik, Kristof Timmerman, Clara Van den Broek, Annouk Van Moorsel, Ine Vanoeveren, Piet Verbist, Kevin Voets
Secretaris: Ann Daemen

Doctoraten in de kunsten - Uantwerpen

ARIA – Stuurgroep
Voorzitter: Bart Eeckhout
Leden: Frank Agsteribbe, Els De bruyn, Ria De Boodt, Nico Couck, Thomas Crombez, Frederik De Bleser, Stefaan De Ruyck, Pascal Gielen, Georges Goffin, Birgit Houben, Ruth Loos, Johan Pas, Pieter Spooren, Ad van Rosmalen, Annick Schramme, Katharina Smets, Kurt Vanhoutte, Kevin Voets
Secretaris: Astrid Witters

ARIA - Onderzoeksraad
Voorzitter: Pascal Gielen
Ondervoorzitter: Frederik De Bleser
Leden: Frank Agsteribbe, Laura Braspenning, Arthur Cools, Bert Danckaert, Els De bruyn, Kevin Voets, Bart Eeckhout, Marlies De Munck, Paolo Favero, Frederik Hulstaert, Ludivine Lechat, Ruth Loos, Philippe Meers, Wesley Meuris, Johan Pas, Hugo Puttaert, Hans Roels, Clara Van den Broek, Lucas vandervost, Kurt Vanhoutte, Ine Vanoeveren, Steve Van den Bosch, Luk Van den Dries, Annouk Van Moorsel, Gert Verschraegen
Secretaris: Astrid Witters